2011

2011 I 2012 I 2013 I 2014 I 2015 I 2016 I

Miasto
Data
Ranga Sędzia Klasa Ocena
Lokata
Tytuł
Wels
Austria
4.12
międzynarodowa Ray Strudwick (GB) młodzieży doskonała
I/I
Zwycięzca Młodzieży
wels
Austria
3.12
międzynarodowa Claudia Berchtold (A) młodzieży doskonała
I/I
Zwycięzca Młodzieży
Poznań
23.10
międzynarodowa Małgorzata Lorenc młodzieży doskonała
III/III
Litwa
Siauliai
9.10
krajowa Beata Petkevica (LV) młodzieży doskonała
I/I
Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
Nowy Dwór Mazowiecli klubowa retrieverów Jim Richardson (GB) młodzieży doskonała
Austria
Schloss Grafenegg
25.09
klubowa retrieverów Guy Jeavons CAN młodzieży doskonała
II/II
Austria
Tulln
24.09
międzynarodowa Monika Blaha młodziezy doskonała
II/II
Słowacja
Bratysława
21.08
międzynarodowa Rino Rosciareli (I) młodzieży doskonała res.CACA
Słowacja
Bratysława
20.08
międzynarodowa Viera Vítková (SL) młodzieży bardzo dobra
III/IV
Warszawa
17.07
międzynarodowa Ligita Zake (LV) młodzieży doskonała
I/IV
Zwycięzca Młodzieży, NJwR, BOB
Kraków
26/06
międzynarodowa Petr Studenik
(CZ)
młodzieży doskonała
I/III
Zwycięzca Młodzieży, NJwR
Austria
Klagenfurt
19.06
międzynarodowa Young Keith
(GB)
Młodzieży doskonała
I/IV
Zwycięzca Młodzieży
Austria
Klagenfurt
18.06
międzynarodowa Teixeira Luis Pinto (P) młodzieży doskonała
I/V
Zwycięzca Młodzieży
Lublin
12.06
międzynarodowa Jerzy Olszewski młodzieży doskonała
I/II
Zwycięzca Młodzieży, NJwR, BOB
Słowacja
Nitra
5.06
międzynarodowa Petr Studenik
(CZ)
młodzieży doskonała
II/III
Słowacja
Nitra
4.06
międzynarodowa Jan Roger Sauge
(SE)
młodzieży doskonała
Austria
Burg Clam
2.06
klubowa
retrieverów
Ruth Barbour
(GB)
młodzieży doskonała
II/III
Litwa
Moletai
29.05
międzynarodowa Tatjana Urek (SL) młodzieży doskonała
I/I
Zw.Mł. NJwR
Litwa
Moletai
28.05
międzynarodowa Zsuzsanna Petik (HU) młodzieży doskonała
I/I
Zw.Mł.
Radom
22.05
krajowa Jadwiga Konkiel młodzieży doskonała
I/III
Zw.Mł. NJwR
Niemcy
Diedersdorf
14.05
specjalna
retrieverów
S.Vuckovic
(SRB)
szczeniąt WO
II/III

Czechy
Humpolec
8.05
specjalna
retrieverów
Arnold Ryder
(UK)
szczeniat WO
III/III
Czechy
Humpolec
7.05
klubowa
retrieverów
Joyce Ryder (UK) szczeniąt WO III/III
Katowice
19.03
międzynarodowa Jean Jacques Dupas
(F)
szczeniąt WO
I/II
Najlepsze Szczenię
w Rasie
Graz
26.02
międzynarodowa Rosemarie Wild
(CH)
szczeniąt WO
I/I
Rzeszów
20.02
międzynarodowa Magdalena Świętoń szczeniąt WO
I/I
Najlepsze Szczenię
w Rasie
Presov
Słovacja
19.02
międzynarodowa Skok Damir CRO szczeniąt WO
I/II

Komentarze wylaczone.