2013

2011 I 2012 I 2013 I 2014 I 2015 I 2016 I

Miasto
Data
Ranga Sędzia Klasa Ocena
Lokata
Tytuł
KASSEL
NIEMCY
7.12
krajowa Petroula Richard-Douma (FR) otwarta doskonała
I/II
CAC VDH
KASSEL
NIEMCY
8.12
międzynarodowa Elabeth Clerc (CH) champion doskonała
III/VII
NITRA
SŁOWACJA
1.12
międzynarodowa Vladimir Piskay (SK) champion doskonała
I/II
CAC, res.CACIB
NITRA
SŁOWACJA
30.11
międzynarodowa Natasza Davidovic (SRB) champio doskonała
II/II
res.CAC
POZNAŃ 27.10 międzynarodowa Eugenia Fingler champion doskonała
IV/IV
TULLN
AUSTRIA
28.09
międzynarodowa Moa Persson (S) champion doskonała
I/I
CACA
RADOM
22.09
krajowa Bożena Kowalska – Malitka champion doskonała
I/I
CWC,
Zwycięzca ,
Zwycięzca Rasy (BOB),
BIS Oddziału, BOG II

LIPSK
NIEMCY
25.08
międzynarodowa Ewa Nielsen (S) otwarta bardzo dobra
IV/V
LIPSK
NIEMCY
24.08
międzynarodowa Gisela Werner (D) otwarta doskonała
I/III
VDH CAC, res.CACIB
DRUSKIENIKI LITWA
4.08
klubowa retrieverów Borge Espeland (N) otwarta doskonała
I/III

LT CAC
DRUSKIENIKI LITWA
3.08
międzynarodowa Augusto Benedicto S. Santos III (Filipiny) champion doskonała
I/II
LT CAC, CACIB, Zwycięzca,
Zwycięzca Rasy (BOB),
BOG III
DRUSKIENIKI LITWA
2.08
międzynarodowa Roxana Liliana Opris (RO) otwarta doskonała
I/II
LT CAC, res.CACIB
WARSZAWA
13.07
międzynarodowa Denis Kuzelj (BG) champion doskonała
I
CWC, CACIB, Zwycięzca
KRAKÓW
16.06
międzynarodowa Rudy Feyaerts (B) champion doskonała
I/II
CWC,
CACIB
Zwycięzca (BOS),
LUBLIN
9.06
międzynarodowa Stanisław Firlik champion doskonała
I
CWC,
Zwycięzca ,
Zwycięzca Rasy (BOB)
NITRA
SŁOWACJA
2.06
międzynarodowa Monika Blaha (A) champion doskonała
I/I
CAC,
CACIB,
DERBY WINNER 2013,
BOS,
kwalifikacja Cruft’s 2014
NITRA
SŁOWACJA
1.06
międzynarodowa Milos Kaspar (Cz) champion doskonała
I
CAC, res.CACIB
SENEC
SŁOWACJA
31.05
krajowa Jana Janek champion doskonała
II
res.CAC
RADOM
19.05
krajowa Małgorzata Lorenc champion doskonała
I/I
CWC,
Zwycięzca ,
Zwycięzca Rasy (BOB),
BIS Oddziału, BOG II
DORTMUND
NIEMCY
12.05
międzynarodowa Juan Naveda Carrero (E) otwarta doskonała
II/V
res. CAC VDH
DORTMUND
NIEMCY
11.05
międzynarodowa Lilian Jonsson – (S) otwarta bardzo dobra

DIEDERSDORF
NIEMCY
4.05
Specjalistyczna Wystawa Retrieverów Claudia Berchtold otwarta doskonała
III/III
WIESELBURG
AUSTRIA
6.04
międzynarodowa Ingrid Grill – (A) champion doskonała I/II CACA
DRZONKÓW
3.03
międzynarodowa Alenka Pokorn (SK) champion doskonała
I/III
CWC
res.CACIB
KOWNO
LITWA
26.01
międzynarodowa Zoran Brankovič – (SRB) otwarta doskonała
I

Komentarze wylaczone.