Perrocobrador – Hodowla psów rasy Flat Coated Retriever » 2013

2013

Miasto
Data
Ranga Sędzia Klasa Ocena
Lokata
Tytuł
KASSEL
NIEMCY
7.12
krajowa Petroula Richard-Douma (FR) młodzieży doskonała
I/III
Zwycięzca Młodzieży (J.CAC VDH)
KASSEL
NIEMCY
8.12
międzynarodowa Elabeth Clerc (CH) młodzieży doskonała
II/III
NITRA
SŁOWACJA
1.12
międzynarodowa Vladimir Piskay (SK) młodzieży doskonała
I/II
Zwycięzca Młodzieży (CAJC)
NITRA
SŁOWACJA
30.11
międzynarodowa Natasza Davidovic (SRB) młodzieży doskonała
II/III
POZNAŃ 27.10 międzynarodowa Eugenia Fingler młodzieży doskonała
I/III
Zwycięzca Młodzieży,
BOB Junior
Młodzieżowy Zwycięzca Polski
BOB (Zwycięzca Rasy)
Crufts qualification 2014
TULLN
AUSTRIA
28.09
międzynarodowa Moa Persson (S) młodzieży doskonała
II/VI
RADOM
22.09
krajowa Bożena Kowalska – Malitka młodzieży doskonała
I/I
Zwycięzca Młodzieży,
BOB Junior

LIPSK
NIEMCY
25.08
międzynarodowa Ewa Nielsen (S) młodzieży doskonała
II/III
res.JCAC (=CAC) VDH & DRC
LIPSK
NIEMCY
24.08
międzynarodowa Gisela Werner (D) młodzieży doskonała
I/III
JUGENDSINGER LEIPZIG 2013,
Zwycięzca Młodzieży (JCAC VDH)
DRUSKIENIKI LITWA
4.08
klubowa retrieverów Borge Espeland (N) młodzieży doskonała
I/II

CLUB JUNIOR WINNER 2013,
BIS Junior IV

Zwycięzca Młodzieży
DRUSKIENIKI LITWA
3.08
międzynarodowa Augusto Benedicto S. Santos III (Filipiny) młodzieży doskonała
I/II
Zwycięzca Młodzieży
DRUSKIENIKI LITWA
2.08
międzynarodowa Roxana Liliana Opris (RO) młodzieży doskonała
I/II
Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie (BOB Junior)
WARSZAWA
13.07
międzynarodowa Denis Kuzelj (BG) młodzieży doskonała
I/II
Zwycięzca Młodzieży
KRAKÓW
16.06
międzynarodowa Rudy Feyaerts (B) młodzieży doskonała
II/II
LUBLIN
9.06
międzynarodowa Stanisław Firlik młodzieży doskonała
I
Zwycięzca Młodzieży,
NJwR (BOB Junior)
NITRA
SŁOWACJA
2.06
międzynarodowa Monika Blaha (A) młodzieży doskonała
II/III
NITRA
SŁOWACJA
1.06
międzynarodowa Milos Kaspar (Cz) młodzieży doskonała
II/III
SENEC
SŁOWACJA
31.05
krajowa Jana Janek młodzieży doskonała
I/IV
Zwycięzca Młodzieży (CAJC)
RADOM
19.05
krajowa Małgorzata Lorenc szczeniąt wybitnie obiecująca
I/I
Najlepsze Szczenię,
BIS Puppy IV
DIEDERSDORF
NIEMCY
4.05
Specjalistyczna Wystawa Retrieverów Claudia Berchtold szczeniąt wybitnie obiecująca
I/V
DRZONKÓW
3.03
międzynarodowa Alenka Pokorn (SK) szczeniąt wybitnie obiecująca
I/II
Najlepsze Szczenię

Komentarze wylaczone.